512-385-875

Blog

W jakich sytuacjach przydają się klimatyzatory przenośne?

sie 18, 2022

Klimatyzacja sprawdza się w wielu pomieszczeniach budynków komercyjnych i niekomercyjnych. Odgrywa ogromną rolę przede wszystkim w okresie letnim, gdy temperatura powietrza jest wysoka. Pozwala wypoczywać i efektywnie pracować. Nie zawsze jest możliwość zamontowania stałego klimatyzatora, więc rozwiązaniem jest przenośny.

Odpowiednia temperatura w domu i biurze jest niezbędna dla dobrego samopoczucia i zdrowia. Latem, gdy przychodzą tropikalne upały, sprawdza się klimatyzacja. Nie ma wówczas potrzeby montowania rolet zewnętrznych, bo w pomieszczeniu jest chłodno. Firma Climag oferuje klimatyzatory przenośne z regulacją wilgotności i temperatury zarówno latem, jak i zimą. Są doskonałymi urządzeniami, wydajnymi, funkcjonalnymi, energooszczędnymi i wygodnymi w obsłudze.  Dzięki niewielkim rozmiarom i estetyce wybierane są do mieszkań, domów jednorodzinnych i biur. Ich kolejną zaletą jest wydajność i ciche działanie. Można je dopasować do metrażu pomieszczenia. Przed zakupem warto upewnić się, że klimatyzator będzie spełniał swoją funkcję w danej przestrzeni. 

Jakie funkcje spełniają klimatyzatory przenośne?

Głównymi zadaniami klimatyzatorów przenośnych jest oczywiście chłodzenie i ogrzewanie powietrza, w pomieszczeniach. Rolą urządzeń jest także jego osuszanie, czyli usuwanie wilgoci, co z kolei sprawdza się jesienią, gdy występują obfite opady deszczu, przed sezonem grzewczym. Klimatyzatory oczyszczają pomieszczenia z kurzu, co wpływa na dobre samopoczucie szczególnie alergików i astmatyków. Urządzenia są zaawansowane technologicznie i mają timer, pozwalający ustawić czas pracy sprzętu. Dzięki zamontowanym kółkom, klimatyzatory przenośne można umieszczać w dowolnych pomieszczeniach i sterować pilotem. Warto zainwestować w urządzenie dołączony pilot, który pozwala sterować urządzeniem. To sprawia, że sprzęt można zabrać na urlop i umieścić w domku letniskowym czy apartamencie.

kontakt

Mariusz Wiaderkiewicz

Handlowiec 

512-385-875

biuro@climag.pl

Mariusz Kozioł

Handlowiec 

607-277-207

m.koziol@climag.pl

Mariusz Rusjan

Handlowiec 

791-174-969

serwis@climag.pl