512-385-875

Climag – cennik klimatyzacji
i wentylacji do mieszkań oraz firm

Firma Climag od prawie 12 lat zajmuje czołowe miejsce w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej w całym województwie kujawsko-pomorskim. Dzięki znacznemu doświadczeniu zdobywanemu przez naszych specjalistów przez te wszystkie lata, poznaliśmy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, co pozwoliło nam uzyskać ich satysfakcję oferując urządzenia najwyższej jakości renomowanych światowych marek, jak Samsung, Toshiba, LG, Fujitsu, Mitsubishi Electronics czy Fuji Electrics.

Ze względu na różnorodność potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów wszystkie ceny oferowanych przez nas systemów wentylacji dla biur i domów, klimatyzacji, komór chłodniczych dla branży gastronomicznej oraz usług wyceniamy indywidualnie, starając się sprostać Państwa oczekiwaniom. W celu omówienia warunków współpracy zapraszamy do kontaktu z naszą firmą drogą mailową lub telefoniczną. Nasze dane znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

 

Od czego zależy cena klimatyzacji i wentylacji?

Doskonale wiemy, jak ważna w każdym budynku jest wentylacja i klimatyzacja. Cena tych urządzeń zależy jednak od wielu różnych składowych. Przede wszystkim na koszt wpływa rodzaj instalacji, jej moc czy marka. Duże znaczenie ma także to, czy montujemy klimatyzację w biurze, czy w domu. Zawsze też bierzemy pod uwagę odległość między jednostką wewnętrzną, a zewnętrzną, a także stopień zaawansowania i trudności samego montażu. Zawsze wyjaśniamy Klientom, że ze względu na to, że im większa odległość między jednostkami, tym dłuższa instalacja rurowa jest potrzebna do tego, aby wykonać podłączenie. Rury te są z kolei wykonane z drogiego materiału – miedzi. Wpływa to również na długość samej instalacji elektrycznej – im jest dłuższa, tym większy koszt związany z zakupem materiałów. Wszystko to wpływa na czas montażu i może wpływać na koszty.

 

Czy wentylacja i klimatyzacja jest tania?

W Climag dbamy nie tylko o jakość, ale też o cenę instalacji, jakimi jest wentylacja i klimatyzacja. Tanio montujemy urządzenia, a później je serwisujemy. Nie zapominamy jednak przy tym o solidności przeprowadzanych prac. Zamontowanie urządzenia, gdzie odległość między jednostkami wynosi ok. 10 – 15 metrów, to koszty w okolicy 2000 – 2500 zł. Jeśli odległość ta mieści się w 5 – 6 metrach, wtedy z kolei koszty są niższe nawet o połowę. Bardzo dbamy o to, aby nasze usługi miały niewygórowaną cenę i podkreślamy, że samodzielny montaż urządzeń może skutkować ich częstymi awariami.

Skontaktuj się z Climag! Jesteśmy przygotowani na wszystkie pytania w kwestii cennika klimatyzacji i wentylacji.

Cennik Klimatyzacji

POBIERZ PDF

Cennik Klimatyzacji

POBIERZ PDF

Cennik Klimatyzacji

POBIERZ PDF

masz pytania? napisz do nas!

Dlaczego warto nam zaufać?

Z

kilkunastoletnie doświadczenie

Z
darmowy audyt pomieszczeń pod kątem doboru urządzeń
Z
doradztwo w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa
Z
projektowanie instalacji i projekty wykonawcze
Z
oferujemy profesjonalną realizację projektów
Z
sprzedaż, montaż i serwis urządzeń
Z
przeglądy i konserwacje urządzeń

7 + 13 =

kontakt

Mariusz Wiaderkiewicz

Handlowiec 

Mariusz Kozioł

Handlowiec 

Robert Ładziński

Serwis

ul. Szkolna 2a, Kruszyn
86-014 Sicienko

CLIMAG Copyright ©2023 | Polityka Prywatności