512-385-875

Climag Bydgoszcz
–Centrale klimatyzacyjne – tania klimatyzacja

INSTALACJE KLIMATYZACYJNE – BYDGOSZCZ

Bez klimatyzacji trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie większości biur, obiektów kultury, sportowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Klimatyzacja oddaje nieocenione usługi, zapewniając użytkownikom wnętrz dostęp do świeżego i czystego powietrza. Dobrze funkcjonująca klimatyzacja pozwala na zdrowe przebywanie w pomieszczeniach, zapewnia dobre samopoczucie i daje poczucie komfortu. Jak ważna jest w miejscach pracy i w domach, szczególnie w upalne dni, chyba każdy zdążył się przekonać.

Ogrzewanie klimatyzacją

Klimatyzatory nie tylko służą do oczyszczania i schładzania powietrza. Doskonale nadają się w chłodne dni do jego ogrzewania. Dogrzewanie klimatyzacją jest wygodne i skuteczne. Klimatyzator typu split to wydajne urządzenia działające na zasadzie pomp ciepła. Pozwalają chłodzić latem i ogrzewać klimatyzacją wnętrza w chłodnych porach roku.

Jak powinna być zamontowana klimatyzacja?

Klimatyzacja, aby odpowiednio działała, powinna być przede wszystkim właściwie zamontowana. W Climag dokonujemy kompleksowego montażu i doboru tej instalacji. Na początku wykonujemy niezbędne otwory ścienne, dzięki którym możemy wyprowadzić rury i kable elektryczne poza budynek. Następnie rozpoczynamy montowanie poziomych wsporników do nośnej ściany, stosując solidne wkręty. Przewody oraz rurka odpowiedzialna za odprowadzenie skroplin są ze sobą łączone taśmą izolacyjną. Mówiąc o montażu klimatyzacji nie możemy także pominąć zainstalowania jednostki zewnętrznej i odpowiedniego zlokalizowania jej. Doradzamy naszym Klientom najlepszą lokalizację urządzenia, aby zapewnić funkcjonalną pracę systemu. Jest to głównie powierzchnia dachu, balkonu lub elewacji. Ostatnią fazą montażu jest podłączenie odpływu skroplin i przewodu freonowego.

Dlaczego warto zlecić nam montaż klimatyzacji?

Montaż klimatyzacji jest wbrew pozorom skomplikowanym zajęciem, które wpływa na późniejsze funkcjonowanie całej instalacji. W Climag mamy niezbędne doświadczenie i przeszkolenie z tego zakresu. Możemy więc zaoferować Klientom aktualną wiedzę z zakresu urządzeń chłodniczych, sposobów ich montażu czy serwisu. Doradzamy też w kwestii związanej z projektowaniem czy wyborem urządzenia. Ważną zaletą naszej firmy jest to, że nie jesteśmy ukierunkowani tylko na Klientów indywidualnych – obsługujemy też przedsiębiorstwa, biura czy instytucje państwowe.

Chętnie pomożemy w prawidłowym montażu urządzeń klimatyzacyjnych w domu i biurze. Zapraszamy do zapoznania się z usługami Climag!

Sprzedaż i montaż klimatyzacji do domu i biura

Proponujemy Państwu najwyższej jakości systemy i centrale klimatyzacyjne dostępne w wielu wariantach i o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu dobranie odpowiedniego rozwiązania do Waszych oczekiwań nie będzie stanowiło żadnego problemu. Zajmujemy się montażem klimatyzacji do domów. Instalacje te muszą spełniać wyjątkowe wymogi sprawności, a jednocześnie muszą pracować cicho i ekonomicznie. Zapewniamy dostawę klimatyzatorów najwyższej jakości znanych i cenionych światowych marek. Oferujemy klimatyzatory Multi Split, VRF oraz niezawodne klimatyzatory ścienne i pokojowe renomowanych marek, jak Haier, LG, Samsung, Toshiba, Mitsubishi, Fujitsu i wiele innych.

Montujemy klimatyzację do biur i do firm. Są to najczęściej całe systemy lub autonomiczne klimatyzatory. Klimatyzacja do firm i biur musi mieć tak dobraną sprawność i parametry, aby bezproblemowo oczyszczała i schładzała powietrze w całej przestrzeni pomieszczenia i zapewniała jak najwyższy komfort pracownikom. Zachęcamy do korzystania z naszej oferty. Na hasło – klimatyzacja tanio – pomyśl o naszej firmie.

W zakresie klimatyzacji oferujemy sprzęt firm:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oferowanych klimatyzacji.
W naszym asortymencie znajdują się klimatyzacje dla biur, dla domu, a także systemy ogrzewania klimatyzacją i klimatyzatory.
Ponadto świadczymy usługi serwisu i montażu klimatyzacji zakupionych w naszym sklepie.

kontakt

Mariusz Wiaderkiewicz

Handlowiec 

Mariusz Kozioł

Handlowiec 

Robert Ładziński

Serwis

ul. Szkolna 2a, Kruszyn
86-014 Sicienko

CLIMAG Copyright ©2023 | Polityka Prywatności