512-385-875

Klimatyzacja do domu – Bydgoszcz

Przebywanie w pomieszczeniu o odpowiedniej temperaturze oraz wilgotności ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia. Warto zadbać o komfortowe warunki, w których pracujemy, uczymy się i spędzamy większość czasu np. w biurze, sklepie czy mieszkaniu. Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji, montażu i serwisie klimatyzacji. Jeżeli szukają Państwo bezpiecznych i zaawansowanych jakościowo rozwiązań – dobrze trafiliście. Decydując się na wybór klimatyzacji, warto skorzystać z usług doświadczonej i profesjonalnej firmy, która posiada w tym obszarze fachową wiedzę i bogate doświadczenie.

klimatyzacja
klimatyzacja

Klimatyzacja do domu – Komfort gwarantowany

Climag jest firmą, która od wielu lat zajmuje się profesjonalnym serwisem oraz montażem klimatyzacji. Z przyjemnością zamontujemy dla Państwa klimatyzację w biurach, firmach oraz innych obiektach usługowych, ale także w domach. Rozwiązanie to zapewni wszystkim domownikom dobre samopoczucie – zwłaszcza w upalne, letnie dni. Należy tutaj wspomnieć, że poza standardową funkcją chłodzenia powietrza, najnowsze klimatyzatory oczyszczają je z zarodków pleśni, grzybów i szkodliwych bakterii, osuszają lub nawilżają w zależności od naszych potrzeb. Kiedy nadejdą chłodniejsze dni, klimatyzacja zapewnia również wystarczająco wysoką temperaturę, by zapewnić dogrzewanie domu. Zaawansowana technologia gwarantuje wysoki komfort podczas przebywania w wyposażonym w klimatyzator pomieszczeniu.

Najlepsze produkty

Oferujemy Państwu zaawansowane produkty najlepszych marek cechujących się dużą skutecznością i dobrą opinią Klientów. Dzięki dużej różnorodności naszej oferty jesteśmy w stanie dobrać najbardziej odpowiadające naszym Klientom rozwiązania. W celu wyboru klimatyzatora spełniającego wszystkie Państwa oczekiwania, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Jakie zalety ma klimatyzacja do domu?

Klimatyzacja do domu to przede wszystkim większy komfort termiczny i możliwość regulacji temperatury. To szczególni pomocne, gdy na zewnątrz panują upały. Klimatyzator pozwala na komfortowy sen w takich warunkach i ochłodę. Nie można jednak pomijać fakt, że urządzenia te to też ekonomiczny sposób na podgrzewanie powietrza w zimie. Pracują na zasadzie pompy ciepła i są wskazane dla alergików czy astmatyków – pod warunkiem, że będą regularnie przeprowadzać ich serwis. Filtry zainstalowane w klimatyzacji oczyszczają powietrze z pyłków, kurzu i zanieczyszczeń, dzięki czemu o wiele łatwiej się nim oddycha osobom chorym. Instalacja dodatkowo osusza powietrze, dbając równocześnie o żywotność domu. Redukuje wszelką wilgoć i zapobiega rozwojowi grzybów czy pleśni.

Jak dobrać klimatyzator do domu?

Dobierając klimatyzację do domu, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na parametry instalacji, ponieważ tylko wtedy zapewni się sprawną pracę systemu. Klimatyzatory o zbyt małej mocy względem chłodzonego pomieszczenia mogą szybko się przegrzewać. Te o większej mocy niż wymagana z kolei będą drogie w utrzymaniu. Dlatego przed zakupem urządzenia warto skorzystać z prostego wzoru: m2 x 100 = W (moc chłodnicza). W pierwszym etapie trzeba więc obliczyć metraż pomieszczenia i pomnożyć go przez 100. Dla uproszczenia – na każde 10 metrów wnętrza przypada 1 kW mocy chłodniczej. Wzór na podstawie powietrzni w m2 sprawdza się jednak tylko przy pomieszczeniach o typowej wysokości 2,5m – 2,8m. w przypadku wyższych można zastosować wzór z kubaturą: m x 40 = W (moc chłodnicza).

W Climag doskonale wiemy jednak, że samodzielne obliczenie mocy chłodniczej ze wzorów nie wystarcza. Dlatego oferując montaż klimatyzatora do domu, zawsze obliczamy najpierw zapotrzebowanie.

masz pytania? napisz do nas!

Dlaczego warto nam zaufać?

Z

kilkunastoletnie doświadczenie

Z
darmowy audyt pomieszczeń pod kątem doboru urządzeń
Z
doradztwo w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa
Z
projektowanie instalacji i projekty wykonawcze
Z
oferujemy profesjonalną realizację projektów
Z
sprzedaż, montaż i serwis urządzeń
Z
przeglądy i konserwacje urządzeń

11 + 10 =

kontakt

Mariusz Wiaderkiewicz

Handlowiec 

Mariusz Kozioł

Handlowiec 

Robert Ładziński

Serwis

ul. Szkolna 2a, Kruszyn
86-014 Sicienko

CLIMAG Copyright ©2023 | Polityka Prywatności