512-385-875

Climag
– Klimatyzacja do domów i mieszkań

Przebywanie w pomieszczeniu o odpowiedniej temperaturze oraz wilgotności ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia. Warto zadbać o komfortowe warunki, w których pracujemy, uczymy się i spędzamy większość czasu np. w biurze, sklepie czy mieszkaniu. Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji, montażu i serwisie klimatyzacji. Jeżeli szukają Państwo bezpiecznych i zaawansowanych jakościowo rozwiązań – dobrze trafiliście. Decydując się na wybór klimatyzacji, warto skorzystać z usług doświadczonej i profesjonalnej firmy, która posiada w tym obszarze fachową wiedzę i bogate doświadczenie.

Klimatyzacja do domu – Komfort gwarantowany

Climag jest firmą, która od wielu lat zajmuje się profesjonalnym serwisem oraz montażem klimatyzacji. Z przyjemnością zamontujemy dla Państwa klimatyzację w biurach, firmach oraz innych obiektach usługowych, ale także w domach. Rozwiązanie to zapewni wszystkim domownikom dobre samopoczucie – zwłaszcza w upalne, letnie dni. Należy tutaj wspomnieć, że poza standardową funkcją chłodzenia powietrza, najnowsze klimatyzatory oczyszczają je z zarodków pleśni, grzybów i szkodliwych bakterii, osuszają lub nawilżają w zależności od naszych potrzeb. Kiedy nadejdą chłodniejsze dni, klimatyzacja zapewnia również wystarczająco wysoką temperaturę, by zapewnić dogrzewanie domu. Zaawansowana technologia gwarantuje wysoki komfort podczas przebywania w wyposażonym w klimatyzator pomieszczeniu.

Najlepsze produkty

Oferujemy Państwu zaawansowane produkty najlepszych marek cechujących się dużą skutecznością i dobrą opinią Klientów. Dzięki dużej różnorodności naszej oferty jesteśmy w stanie dobrać najbardziej odpowiadające naszym Klientom rozwiązania. W celu wyboru klimatyzatora spełniającego wszystkie Państwa oczekiwania, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

masz pytania? napisz do nas!

Dlaczego warto nam zaufać?

Z

kilkunastoletnie doświadczenie

Z
darmowy audyt pomieszczeń pod kątem doboru urządzeń
Z
doradztwo w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa
Z
projektowanie instalacji i projekty wykonawcze
Z
oferujemy profesjonalną realizację projektów
Z
sprzedaż, montaż i serwis urządzeń
Z
przeglądy i konserwacje urządzeń

6 + 11 =

kontakt

Mariusz Wiaderkiewicz

Handlowiec 

512-385-875

biuro@climag.pl

Mariusz Kozioł

Handlowiec 

607-277-207

m.koziol@climag.pl

Mariusz Rusjan

Serwis

791-174-969

serwis@climag.pl

CLIMAG Copyright ©2022 | Polityka Prywatności