Climag – wentylacja dla biur i firm

w_biurowa

Centrala wentylacyjna może zostać zainstalowana w dowolnym miejscu. Warto dokładnie przeanalizować wszystkie warianty rozprowadzenia kanałów wentylacyjnych. Najczęściej centrale systemów wentylacyjnych montuje się w piwnicy bądź na strychu ze względu na głośność pracującego urządzenia, a więc zazwyczaj w miejscach odizolowanych akustycznie od pomieszczeń mieszkalnych, w których przebywamy na co dzień. W celu zapewnienia dodatkowej ochrony przed hałasem warto zapoznać się z tematyką elastycznych połączeń centrali z kanałami wentylacyjnymi oraz tłumikami akustycznymi zakładanymi w tych kanałach.

W przypadku zamiaru zamontowania wentylacji w biurze, warto zwrócić uwagę na siłę emitowanego hałasu. Aby ograniczyć wynikający z tego dyskomfort, należy dobrać odpowiednie parametry pracy całej instalacji wentylatora – a w szczególności prędkości przepływu powietrza.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, wszelkie koszta związane z doborem i montażem wentylacji odpowiedniej instalacji zostaną zminimalizowane. W celu kontroli i utrzymania czystości, a co za tym idzie – sprawności całej instalacji – należy zapewnić do niej łatwy dostęp.