512-385-875

Climag Bydgoszcz
– wentylacja dla biur i firm

Centrala wentylacyjna może zostać zainstalowana w dowolnym miejscu. Warto dokładnie przeanalizować wszystkie warianty rozprowadzenia kanałów wentylacyjnych. Najczęściej centrale systemów wentylacyjnych montuje się w piwnicy bądź na strychu ze względu na głośność pracującego urządzenia, a więc zazwyczaj w miejscach odizolowanych akustycznie od pomieszczeń mieszkalnych, w których przebywamy na co dzień. W celu zapewnienia dodatkowej ochrony przed hałasem warto zapoznać się z tematyką elastycznych połączeń centrali z kanałami wentylacyjnymi oraz tłumikami akustycznymi zakładanymi w tych kanałach.

W przypadku zamiaru zamontowania wentylacji w biurze, warto zwrócić uwagę na siłę emitowanego hałasu. Aby ograniczyć wynikający z tego dyskomfort, należy dobrać odpowiednie parametry pracy całej instalacji wentylatora – a w szczególności prędkości przepływu powietrza.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, wszelkie koszta związane z doborem i montażem wentylacji odpowiedniej instalacji zostaną zminimalizowane. W celu kontroli i utrzymania czystości, a co za tym idzie – sprawności całej instalacji – należy zapewnić do niej łatwy dostęp.

masz pytania? napisz do nas!

Dlaczego warto nam zaufać?

Z

kilkunastoletnie doświadczenie

Z
darmowy audyt pomieszczeń pod kątem doboru urządzeń
Z
doradztwo w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa
Z
projektowanie instalacji i projekty wykonawcze
Z
oferujemy profesjonalną realizację projektów
Z
sprzedaż, montaż i serwis urządzeń
Z
przeglądy i konserwacje urządzeń

7 + 3 =

kontakt

Mariusz Wiaderkiewicz

Handlowiec 

512-385-875

biuro@climag.pl

Mariusz Kozioł

Handlowiec 

607-277-207

m.koziol@climag.pl

Mariusz Rusjan

Serwis

791-174-969

serwis@climag.pl

ul. Szkolna 2a, Kruszyn
86-014 Sicienko

CLIMAG Copyright ©2022 | Polityka Prywatności