512-385-875

Climag Bydgoszcz
– montaż klimatyzacji w domach i firmach

Profesjonalny montaż klimatyzacji

Nasza firma z siedzibą w Bydgoszczy obsługuje Klientów indywidualnych oraz inwestorów poszukujących w pełni satysfakcjonującej klimatyzacji, która posłuży im przez długie lata. Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości systemów klimatyzacji renomowanych światowych marek. Oferujemy również montaż oraz serwis klimatyzacji dostosowany do potrzeb Klienta. Dzięki szerokiej gamie wysokiej klasy produktów takich jak klimatyzatory pokojowe znajdujących się w naszej stałej ofercie, pomagamy w doborze najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów, uwzględniając ich potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe. Świetnie znamy specyfikę tej branży, mamy również doskonałą orientację w najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Oferujemy zarówno montaż urządzeń chłodniczych w firmach i biurach, jak i w domach i mieszkaniach. Gwarantujemy, że montowane przez nas centrale klimatyzacyjne będą działały sprawnie, zapewniając Państwu komfort wypoczynku czy pracy w odpowiedniej temperaturze niezależnie do pory roku. W zakładce Realizacje mogą Państwo zobaczyć przykłady zamontowanych przez nas klimatyzacji.

Ile trzeba zapłacić za montaż klimatyzacji?

Montaż klimatyzacji i jego koszty zależą przede wszystkim o kilku podstawowych czynników. Do najważniejszych zalicza się głównie:

  • ilość oraz długość kabli zużytych do montażu. W trakcie prac wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane produkty z atestami dopuszczającymi je do użytku.
  • Rodzaju instalowanej linii chłodniczej. Zawsze staramy się zakryć miedziane rury w ściennych bruzdach. Dzięki temu zapewniamy najlepsze wizualnie efekty.
  • Lokalizacji jednostki zewnętrznej i jej rodzaju.
  • Konieczności wykorzystania do montażu urządzeń do prac na wysokościach.

Jakie możliwości ma montaż klimatyzacji?

W Climag zatrudniamy doświadczonych fachowców, którzy mają aktualną wiedzę z zakresu urządzeń klimatyzacji oraz wentylacji. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, Klienci zyskują dostęp do urządzeń cenionych marek, które zapewnią efektywny proces chłodzenia latem i grzania zimą, jednocześnie zwiększając komfort użytkowników. Doskonale wiemy, że prawidłowy montaż klimatyzatorów wpływa na ich późniejszą pracę i ilość pobieranej energii. Nowoczesne modele w połączeniu z właściwym zamontowaniem sprawiają, że zyskuje się estetyczną instalację i cichą pracę. W efekcie można też cieszyć się optymalną wartością temperatury oraz eleganckim designem. Warto pamiętać, że nie jest to tylko produkt dedykowany do użytku domowego. W Climag oferujemy też montaż klimatyzacji do biura, która poprawia samopoczucie pracowników i przekłada się na efektywność ich pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą montażu klimatyzacji w Climag! Proponujemy kompleksową pomoc na każdym etapie zakupu, montażu czy serwisu.

masz pytania? napisz do nas!

Dlaczego warto nam zaufać?

Z

kilkunastoletnie doświadczenie

Z
darmowy audyt pomieszczeń pod kątem doboru urządzeń
Z
doradztwo w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa
Z
projektowanie instalacji i projekty wykonawcze
Z
oferujemy profesjonalną realizację projektów
Z
sprzedaż, montaż i serwis urządzeń
Z
przeglądy i konserwacje urządzeń

13 + 1 =

kontakt

Mariusz Wiaderkiewicz

Handlowiec 

Mariusz Kozioł

Handlowiec 

Robert Ładziński

Serwis

ul. Szkolna 2a, Kruszyn
86-014 Sicienko

CLIMAG Copyright ©2023 | Polityka Prywatności