512-385-875

Climag Bydgoszcz
– serwis klimatyzacji w domach i firmach

Nasza firma z siedzibą w Bydgoszczy obsługuje Klientów indywidualnych oraz inwestorów poszukujących w pełni satysfakcjonującej klimatyzacji, która posłuży im przez długie lata. Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości systemów klimatyzacji renomowanych światowych marek. Oferujemy również montaż oraz serwis klimatyzacji dostosowany do potrzeb Klienta. Dzięki szerokiej gamie wysokiej klasy produktów takich jak klimatyzatory pokojowe znajdujących się w naszej stałej ofercie, pomagamy w doborze najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów, uwzględniając ich potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe. Świetnie znamy specyfikę tej branży, mamy również doskonałą orientację w najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Oferujemy zarówno montaż urządzeń chłodniczych w firmach i biurach, jak i w domach i mieszkaniach. Gwarantujemy, że montowane przez nas centrale klimatyzacyjne będą działały sprawnie, zapewniając Państwu komfort wypoczynku czy pracy w odpowiedniej temperaturze niezależnie do pory roku. W zakładce Realizacje mogą Państwo zobaczyć przykłady zamontowanych przez nas klimatyzacji.

Profesjonalny serwis klimatyzacji

W razie jakichkolwiek problemów do Państwa dyspozycji jest nasz serwis składający się z doświadczonych i kompetentnych fachowców. Zapewniamy profesjonalną obsługę Klienta i najwyższy poziom świadczonych usług oraz rzetelną i terminową realizację każdego zlecenia związanego z naprawą i serwisem klimatyzacji.

Co to jest serwis klimatyzacji?

Serwis klimatyzacji to kompleksowe działania, które mają zapewnić komfort użytkowników i funkcjonalność systemu. W ramach tej usługi przede wszystkim sprawdzamy funkcje urządzenia oraz szczelność układu chłodniczego. Co prawda, montując klimatyzację zawsze wcześniej weryfikujemy poprawność jej działania, ale w wyniku eksploatacji poszczególne części zużywają się i mogą być przyczyną awarii. Dlatego podczas serwisu dokładnie analizujemy stan elementów elektrycznych, układu odprowadzania skroplin, czyścimy jednostkę zewnętrzną i wewnętrzną, skraplacz, a nawet odgrzybiamy parownik. W razie potrzeby dezynfekujemy także filtry.

Jakie zalety daje regularny serwis klimatyzacji?

Klimatyzacja ma jedno podstawowe zadanie – zapewnienie komfortu użytkowników. W Climag kompleksowy przegląd i serwis pozwala właśnie to zagwarantować. W trakcie swoich prac wykorzystujemy specjalne środki grzybobójcze i dezynfekujące, które pozwalają zapewnić bezawaryjność i wydajność instalacji. Regularny serwis daje też możliwość wykrycia ewentualnych usterek na wczesnym, niegroźnym dla całego systemu etapie. Znacznie trudniej jest naprawić awarię, która powstała przez lata zaniedbań. W takim przypadku zwykle konieczne staje się wymienienie całej instalacji, co wiąże się ze znacznie wyższymi kosztami. Jeśli więc zauważyłeś, że urządzenie nie pracuje, jak wcześniej, wtedy warto, abyś rozważył skorzystanie z usług serwisu. Pierwszym objawem świadczącym o takich nieprawidłowościach, jest, chociażby spadek na wydajności klimatyzacji oraz kłopoty z oddychaniem.

W Climag chętnie omówimy wszystkie możliwości, jakie daje profesjonalny serwis klimatyzacji.

masz pytania? napisz do nas!

Dlaczego warto nam zaufać?

Z

kilkunastoletnie doświadczenie

Z
darmowy audyt pomieszczeń pod kątem doboru urządzeń
Z
doradztwo w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa
Z
projektowanie instalacji i projekty wykonawcze
Z
oferujemy profesjonalną realizację projektów
Z
sprzedaż, montaż i serwis urządzeń
Z
przeglądy i konserwacje urządzeń

8 + 15 =

kontakt

Mariusz Wiaderkiewicz

Handlowiec 

Mariusz Kozioł

Handlowiec 

Robert Ładziński

Serwis

ul. Szkolna 2a, Kruszyn
86-014 Sicienko

CLIMAG Copyright ©2023 | Polityka Prywatności