512-385-875

Climag Bydgoszcz
– Centarale wentylacyjne

Instalacje wentylacyjne

Wydajna, dobrze zaprojektowana i zamontowana instalacja wentylacyjna dostarcza do wnętrz świeże powietrze, a jednocześnie umożliwia równomierny odpływ zanieczyszczonego i wilgotnego powietrza. Optymalnie działająca wentylacja stwarza komfortowe warunki dla ludzi, roślin i zwierząt oraz pozwala na prawidłową pracę różnego typu urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Zachowanie właściwej wilgotności chroni przed rozwojem niebezpiecznych dla organizmu człowieka drobnoustrojów oraz grzybów.

Centrale wentylacyjne z możliwością odzyskiwania ciepła

CLIMAG zajmuje się dystrybucją, montażem i serwisem instalacji wentylacyjnych najlepszych światowych producentów. Dostarczamy wydajne i wytrzymałe centrale wentylacyjne. Są to nowoczesne urządzenia będące sercem systemu wentylacyjnego. Zapewniają one wymuszoną wymianę i obróbkę powietrza. Do centrali wentylacyjnej doprowadzone są kanały wentylacyjne odpowiedzialne za wprowadzanie świeżego powietrza do wnętrz oraz odprowadzanie zużytego na zewnątrz budynku. Centrale wentylacyjne doskonale zdają egzamin w instalacjach dla domów jednorodzinnych, jak i dla dużych obiektów biurowych, handlowych lub produkcyjnych.

Systemy wentylacyjne zaleca się łączyć z rekuperacją. Polega ona na odzyskiwaniu ciepła z powietrza wychodzącego z budynku i użycie go do podgrzania powietrza nawiewanego. Dzięki wentylacji z rekuperacją możliwa jest oszczędność na ogrzewaniu domu nawet do 50%.

Zgodnie z przepisami obowiązującymi w UE przy zastosowaniu central wentylacyjnych o wydajności powyżej 2000 m3, konieczne jest odzyskiwanie ciepła, czyli rekuperacja. Oferujemy centrale wentylacyjne, rekuperacyjne i klimatyzacyjne firm: Komfovent, VBW i VTS.

masz pytania? napisz do nas!

Dlaczego warto nam zaufać?

Z

kilkunastoletnie doświadczenie

Z
darmowy audyt pomieszczeń pod kątem doboru urządzeń
Z
doradztwo w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa
Z
projektowanie instalacji i projekty wykonawcze
Z
oferujemy profesjonalną realizację projektów
Z
sprzedaż, montaż i serwis urządzeń
Z
przeglądy i konserwacje urządzeń

15 + 4 =

kontakt

Mariusz Wiaderkiewicz

Handlowiec 

512-385-875

biuro@climag.pl

Mariusz Kozioł

Handlowiec 

607-277-207

m.koziol@climag.pl

Mariusz Rusjan

Serwis

791-174-969

serwis@climag.pl

CLIMAG Copyright ©2022 | Polityka Prywatności