Komory chłodnicze i mroźnicze – Bydgoszcz

Komory chłodnicze i mroźnicze
Komory chłodnicze i mroźne to zamknięte przestrzenie otoczone przegrodami o dużej izolacyjności cieplnej i paroszczelności. Dostosowane są do przechowywania różnego typu produktów w określonej, stałej temperaturze. Chłodnictwo, jako dział techniki zajmujący się odprowadzaniem ciepła ze środowiska chłodzonego dzieli wstępnie urządzenia do przechowywania produktów na komory chłodnicze, w których temperatura utrzymywana jest w zakresie od 0 do +10o C oraz komory mroźne o zakresie temperatur -5 do -25o C. Występują jeszcze inne warianty urządzeń chłodniczych, takie jak komory głębokiego mrożenia czy też komory z atmosferą kontrolowaną.

Montaż i serwis urządzeń chłodniczych

Oferujemy montaż komór chłodniczych i komór mroźnych. Nasze urządzenia charakteryzują się przede wszystkim niezawodnością oraz wysoką jakością. Zapewniają oszczędną pracę oraz najwyższy standard estetyczny i funkcjonalny.

Montujemy urządzenia chłodnicze przeznaczone dla wielu działów przemysłu i usług oraz zajmujemy się ich serwisem i naprawami. Komory chłodnicze i mroźnicze doskonale sprawdzają się w gastronomii, hotelarstwie i florystyce oraz w branży spożywczej. Pomagamy w doborze odpowiedniego produktu, opierając się na oczekiwaniach klienta oraz jego możliwościach finansowych. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących chłodnictwa oraz montażu komór chłodniczych zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Bydgoszczy.