512-385-875

Climag Bydgoszcz
– klimatyzacja do biur i firm

Oferujemy Państwu montaż oraz serwis klimatyzacji w miejscu pracy – aby wielogodzinne przebywanie w pomieszczeniu było komfortowe. Warto więc zadbać o to, aby klimatyzacja do biura spełniała wszystkie stawiane wobec niej oczekiwania, ponieważ to właśnie ona ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Climag zajmuje się nie tylko profesjonalnymi systemami klimatyzacji do domów i mieszkań, ale również do biur i innych firm. Nasi specjaliści chętnie udzielą Państwu pomocy w zakresie doboru odpowiedniego modelu klimatyzatora.

Właściwa temperatura oraz wilgotność powietrza ma duże znaczenie również w przypadku zwierząt, roślin domowych, a nawet przebiegu niektórych procesów przemysłowych. Wspomnianą wilgotność oraz temperaturę można regulować i dostosowywać do własnych potrzeb – jest to możliwe dzięki odpowiednio dobranym, technicznie zaawansowanym klimatyzatorom.

Klimatyzacja dopasowana do indywidualnych wymagań Twojej firmy

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się dobrać najlepsze rozwiązanie do charakteru i specyfiki miejsca montażu klimatyzatora. Nasze klimatyzacje bardzo często znajdują zastosowanie w biurach, sklepach, gabinetach lekarskich, aptekach, salonach samochodowych, lokalach usługowych, hotelach oraz salach konferencyjnych. Na tle innych firm wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem i dużym zasobem wiedzy w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji. Pozwala nam to wykonywać zlecenia fachowo i profesjonalnie.

Z miłą chęcią udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów.

masz pytania? napisz do nas!

Dlaczego warto nam zaufać?

Z

kilkunastoletnie doświadczenie

Z
darmowy audyt pomieszczeń pod kątem doboru urządzeń
Z
doradztwo w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa
Z
projektowanie instalacji i projekty wykonawcze
Z
oferujemy profesjonalną realizację projektów
Z
sprzedaż, montaż i serwis urządzeń
Z
przeglądy i konserwacje urządzeń

12 + 5 =

kontakt

Mariusz Wiaderkiewicz

Handlowiec 

512-385-875

biuro@climag.pl

Mariusz Kozioł

Handlowiec 

607-277-207

m.koziol@climag.pl

Mariusz Rusjan

Serwis

791-174-969

serwis@climag.pl

ul. Szkolna 2a, Kruszyn
86-014 Sicienko

CLIMAG Copyright ©2022 | Polityka Prywatności