512-385-875

Klimatyzacja do biura – Bydgoszcz

Oferujemy Państwu montaż oraz serwis klimatyzacji do biura w Bydgoszczy i okolicach. Dzięki niej wielogodzinne przebywanie w pomieszczeniu będzie komfortowe. Warto więc zadbać o to, aby klimatyzacja do biura spełniała wszystkie stawiane wobec niej oczekiwania, ponieważ to właśnie ona ma znaczny wpływ na nasze samopoczucie. Climag zajmuje się nie tylko profesjonalnymi systemami klimatyzacji do domów i mieszkań, ale również do biur i innych firm. Nasi specjaliści chętnie udzielą Państwu pomocy w zakresie doboru odpowiedniego modelu klimatyzatora.

Właściwa temperatura oraz wilgotność powietrza ma duże znaczenie również w przypadku zwierząt, roślin domowych, a nawet przebiegu niektórych procesów przemysłowych. Wspomnianą wilgotność oraz temperaturę można regulować i dostosowywać do własnych potrzeb – jest to możliwe dzięki odpowiednio dobranym, technicznie zaawansowanym klimatyzatorom.

Klimatyzacja do firmy – dopasowana do indywidualnych wymagań

Do każdego zlecenia na montaż klimatyzacji do firmy podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się dobrać najlepsze rozwiązanie do charakteru i specyfiki miejsca montażu klimatyzatora. Nasze klimatyzatory bardzo często znajdują zastosowanie w biurach, sklepach, gabinetach lekarskich, aptekach, salonach samochodowych, lokalach usługowych, hotelach oraz salach konferencyjnych. Na tle innych firm wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem i dużym zasobem wiedzy w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji. Pozwala nam to wykonywać zlecenia fachowo i profesjonalnie.

Ponadto oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej do Państwa potrzeb klimatyzacji do firmy. Powietrze w biurze ma bowiem duży wpływ na produktywność pracowników. Komfortowe warunki pracy to nie tylko lepsze samopoczucie, ale też większa motywacja i efektywne wykonywanie swoich obowiązków. Ważne jest więc dobranie wysokiej jakości klimatyzacji, która w dodatku spełni wszystkie potrzeby danego przedsiębiorstwa. Nasze bogate doświadczenie w montażu klimatyzatorów, zarówno tych do domu, jak i biura, pozwala nam skutecznie doradzać Klientom w kwestii doboru urządzeń.

Wiele osób najefektywniej pracuje w ciszy, dlatego tak ważne jest wybranie klimatyzatora, który nie będzie wydawał głośnych dźwięków. Oferowane przez nas produkty do klimatyzacji biur spełniają te wymagania i pozwalają zapewnić pracownikom idealne warunki. Decydując się na nasze usługi będą Państwo mieli wiele możliwości wyboru. W ofercie mamy szeroką gamę urządzeń z zakresu klimatyzacji do firm. Wśród nich klimatyzatory ścienne, kasetonowe, kanałowe, a także przypodłogowo-sufitowe. Do biur najczęściej wybierane są jednostki ścienne, do zamontowania w optymalnym miejscu na ścianie. Dostarczają komfort każdej osobie w pomieszczeniu.

Z miłą chęcią udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów.

Czy klimatyzacja do biura to dobry wybór?

Klimatyzacja do biura staje się powoli standardem. Wynika to z kilku czynników – m.in. rosnącej świadomości pracodawców na temat jej zalet oraz gorętszych okresów letnich, które dają się we znaki. Montując klimatyzację w biurze można jednak sprawić, że praca będzie efektywniejsza i przyjemniejsza. Społeczeństwo pracuje najefektywniej w określonym zakresie temperatur. Dla każdego jest on nieco inny, ale nie ma wiele osób, które osiągają najlepsze efekty w 30 stopniach Celsjusza. Dodatkowo zbyt wysoka wartość temperatury ma negatywny wpływ na zdrowie i jest niebezpieczna dla osób cierpiących na przewlekłe choroby serca czy układu oddechowego. Zastosowanie klimatyzacji w biurze pozwala więc uniknąć takich problemów. Nowoczesne urządzenia mają też funkcję oczyszczania powietrza i eliminacji z niego pyłków. Warto pamiętać, że wysokie wartości temperatur w połączeniu z wilgotnością powietrza (powyżej 60%) mogą skutkować nerwobólami czy nieżytem dróg oddechowych. Zastosowanie klimatyzacji w biurze pozwala obniżyć więc poziom wilgoci i zapewnić komfortowe środowisko pracy.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie klimatyzacji do biura?

Należy przede wszystkim dobrać urządzenie do warunków, jakie panują w lokalu. Pod uwagę bierze się m.in.:

  • Kształt i liczbę pomieszczeń, które chce się ochładzać/ ogrzewać,
  • Metraż biura,
  • Stopień nasłonecznienia wnętrz,
  • Liczbę pracowników przebywających w biurze,
  • Liczbę sprzętów RTV/ AGD,
  • Lokalizację biura,
  • Pozycję i powierzchnię okien.

Najistotniejsze czynniki to z pewnością rodzaj i wielkość biura. Inna instalacja sprawdzi się w małych firmach, a jeszcze inne w większych powierzchniach typu open space. Wyróżnia się jedną prostą zasadę, która pomaga w doborze klimatyzatora – im większe biuro chce się ochłodzić, tym większą moc urządzenia powinno się wybrać.

W Climag chętnie doradzimy wybór najlepszej klimatyzacji do biura.

masz pytania? napisz do nas!

Dlaczego warto nam zaufać?

Z

kilkunastoletnie doświadczenie

Z
darmowy audyt pomieszczeń pod kątem doboru urządzeń
Z
doradztwo w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa
Z
projektowanie instalacji i projekty wykonawcze
Z
oferujemy profesjonalną realizację projektów
Z
sprzedaż, montaż i serwis urządzeń
Z
przeglądy i konserwacje urządzeń

2 + 10 =

kontakt

Mariusz Wiaderkiewicz

Handlowiec 

Mariusz Kozioł

Handlowiec 

Robert Ładziński

Serwis

ul. Szkolna 2a, Kruszyn
86-014 Sicienko

CLIMAG Copyright ©2023 | Polityka Prywatności