Climag – Tanie klimatyzacje i wentylacje do firm i mieszkań

O nas

Latem szczególnie doceniamy te miejsca, w których panuje przyjemny chłód i możemy pozwolić sobie na wytchnienie od wysokich temperatur. Szczególnie w domu i w biurze wskazane jest posiadanie odpowiednio komfortowych warunków do pracy i wypoczynku. Takie rozwiązania jak rolety czy wiatraki zapewniają tylko chwilową ulgę. Tylko klimatyzacja gwarantuje optymalną temperaturę i wilgotność powietrza nawet w najgorętsze dni.

Montaż klimatyzacji w Bydgoszczy

Specjalizacją naszej firmy jest klimatyzacja. Działamy głównie w Bydgoszczy i okolicach, ale chętnie przyjmiemy również zlecenia z innych miejscowości. To, co nas wyróżnia, to  dwunastoletnie doświadczenie w chłodnictwie, pełen profesjonalizm podczas realizacji zleceń oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Chętnie nawiązujemy współpracę zarówno z większymi i małymi firmami, jak i z Klientami indywidualnymi. Nasza firma zajmuje dziś czołowe miejsce w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej w całym województwie kujawsko-pomorskim. Podejmujemy się realizacji każdego zlecenia – zarówno drobnych na indywidualne potrzeby Klienta, jak również i dużych projektów dla firm oraz przemysłu – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Oferujemy:

  • darmowy audyt pomieszczeń pod kątem doboru urządzeń,
  • doradztwo w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa
  • projektowanie instalacji i projekty wykonawcze
  • profesjonalną realizację projektów
  • sprzedaż, montaż i serwis urządzeń
  • przeglądy i konserwacje urządzeń

Współpraca i realizacje

Hurtownia motoryzacyjna Gordon, Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, Telepizza, Daiglob, HSF Logistics, Komes i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami instalacji systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.