Climag – serwis i montaż klimatyzacji w domach i firmach

Nasza firma z siedzibą w Bydgoszczy obsługuje Klientów indywidualnych oraz inwestorów poszukujących w pełni satysfakcjonującej klimatyzacji, która posłuży im przez długie lata. Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości systemów klimatyzacji renomowanych światowych marek. Oferujemy również montaż oraz serwis klimatyzacji dostosowany do potrzeb Klienta. Dzięki szerokiej gamie wysokiej klasy produktów takich jak klimatyzatory pokojowe znajdujących się w naszej stałej ofercie, pomagamy w doborze najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów, uwzględniając ich potrzeby, oczekiwania i możliwości finansowe. Świetnie znamy specyfikę tej branży, mamy również doskonałą orientację w najnowszych rozwiązaniach technologicznych. Oferujemy zarówno montaż urządzeń chłodniczych w firmach i biurach, jak i w domach i mieszkaniach. Gwarantujemy, że montowane przez nas centrale klimatyzacyjne będą działały sprawnie, zapewniając Państwu komfort wypoczynku czy pracy w odpowiedniej temperaturze niezależnie do pory roku. W zakładce Realizacje mogą Państwo zobaczyć przykłady zamontowanych przez nas klimatyzacji.

Naprawa klimatyzacji domowej i firmowej

Doświadczeni serwisanci zapewniają kompleksową naprawę klimatyzacji domowej i firmowej wszystkich oferowanych przez nas marek. Prowadzą naprawę klimatyzatorów: LG, Panasonic, Daikin, Fuji Electric, Toshiba, Fujitsu, Carrier i wielu innych. Usługa naprawy obejmuje klimatyzatory typu:

  • split,
  • multisplit,
  • podsufitowe,
  • przypodłogowe,
  • kasetonowe,
  • przenośne.

Nasz zespół wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu naprawy przebiegają szybko oraz sprawnie.

Zakres serwisu klimatyzacji

Zajmujemy się serwisem klimatyzacji w przypadku nagłej awarii oraz świadczymy usługę serwisu okresowego. Regularne serwisowanie klimatyzatora daje gwarancję bezawaryjnej pracy urządzenia w czasie, kiedy jest ono najbardziej potrzebne. Profesjonalny serwis obejmuje takie działania jak m.in.: czyszczenie filtrów, sprawdzenie wszystkich funkcji urządzenia, sprawdzenie szczelności układu chłodniczego, uzupełnienie czynnika chłodzącego, odgrzybianie, dezynfekcja, czyszczenie skraplacza, wymiana uszkodzonych lub zużytych części.

Czysta i sprawna klimatyzacja znacząco wpływa na jakość powietrza, a tym samym na samopoczucie i zdrowie użytkowników.

Profesjonalny serwis klimatyzacji

W razie jakichkolwiek problemów do Państwa dyspozycji jest nasz serwis składający się z doświadczonych i kompetentnych fachowców. Zapewniamy profesjonalną obsługę Klienta i najwyższy poziom świadczonych usług oraz rzetelną i terminową realizację każdego zlecenia związanego z naprawą i serwisem klimatyzacji.

W celu omówienia szczegółów zlecenia zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z serwisem.