Climag – Klimatyzacje i wentylacje do firm i mieszkań

O nas

Każdy chciałby latem móc cieszyć się przyjaznym chłodem w swoim mieszkaniu lub miejscu pracy. Można w tym celu stosować różne tricki, takie jak rolety czy wiatraczki, jednak tylko klimatyzacja jest w stanie faktycznie zapewnić optymalne i przyjazne w upalne dni warunki. Dzięki niej można precyzyjnie ustawić temperaturę oraz wilgotność powietrza, jakie mają panować w danym pomieszczeniu.

Climag - najlepsza klimatyzacja w województwie kujawsko-pomorskim

Specjalizacją naszej firmy jest klimatyzacja. Działamy głównie w Bydgoszczy i jego okolicach, choć nie lubimy ograniczać się terytorialnie, dlatego chętnie przyjmiemy większe zlecenia z innych miejscowości. To, co nas wyróżnia, to  dwunastoletnie doświadczenie w branży systemów klimatyzacyjnych, pełen profesjonalizm podczas realizacji zleceń małych i dużych oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań każdego Klienta. Chętnie nawiązujemy współpracę zarówno z większymi i małymi firmami, jak i z Klientami indywidualnymi. Jesteśmy przekonani, że nasza firma zajmuje czołowe miejsce w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej w całym województwie kujawsko-pomorskim. Podejmujemy się realizacji każdego zlecenia – zarówno drobnych na indywidualne potrzeby Klienta, jak również i dużych projektów dla firm i przemysłów – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Oferujemy:

  • darmowy audyt pomieszczeń pod kątem doboru urządzeń,
  • doradztwo w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa
  • projektowanie instalacji i projekty wykonawcze
  • profesjonalną realizację projektów
  • sprzedaż, montaż i serwis urządzeń
  • przeglądy i konserwacje urządzeń

Współpraca i realizacje

Hurtownia motoryzacyjna Gordon, Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, Telepizza, Daiglob, HSF Logistics, Komes i wiele innych. Zapoznaj się z naszymi realizacjami w zakładce o realizacjach dotyczących instalacji systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.